Návrh a realizace
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Skříně
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic a šatních tyčí. 

Máte hodně věcí a málo prostoru na uskladnění? Moderní vestavěné skříně na míru dokonale využijí každého prostoru. Vestavěné skříně umí skvěle vyřešit nedostatek úložných prostor a využít i sebemenšího a zdánlivě nepoužitelného prostoru ve Vašem bytě, či ve Vaší kanceláři. Skříně dokáží téměř o polovinu zvýšit úložné prostory v porovnání s volně stojícím nábytkem, či zajímavě a prakticky předělit místnost.

Krásný interiér

Vestavěné skříně Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků, včetně systému otevírání dveří. Za pomoci našich profesionálních návrhářů, kteří Vám ve spolupráci s techniky navrhnou to nejlepší a nejefektivnější řešení vestavěné skříně. Ať už se bude jednat o zvolený prostor, použité materiály, či celé technické řešení montáže a umístění vestavěné skříně.

Jak Vám vestavěná skříň dokáže z prostého pokoje udělat útulné bydlení, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii níže, kde Vám prezentujeme práci, na kterou jsme právem hrdí.

 

Interiér
Krásný interiér

Naše realizace