Návrhy a design kuchyní
Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně
Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Nabízíme kuchyně vlastní výroby přesně na míru Vašeho prostoru! Naší velkou předností je výroba na zakázku, která umožňuje navrhnout kuchyň přesně podle vašich představ s maximálním využitím prostoru.

Náš designér je připraven se Vám věnovat! Návrhy jsou v případě realizace zdarma. Neváhejte nás kontaktovat. Kuchyně je jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě či rodinném domě. Tato investice je zpravidla investicí dlouhodobou a z tohoto důvodu bychom rovněž neměli hledět pouze na vzhled, ale také kvalitu a precizní zpracování.

Naše realizace

Skříňky

Skříňky

Korpusy skříněk jsou z lamina 18 mm s 0,5 mm ABS hranou v barvě korpusu. Dílce jsou formátovány na digitálně řízeném CNC stroji. Bok korpusu není vrtán, zadní stěnu korpusů je možno zvolit také v barvě korpusu. Barevné provedení je možné vybírat ve více než 90 odstínech dřeva a barev.

Pracovní desky

Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tloušťce 28 a 38 mm.

Pracovní desky
Pracovní desky z umělého kamene

Pracovní desky z umělého kamene

Jsme jedním z výhradních zpracovatelů umělého kamene Getacore

Getacore je vyroben z přírodních materiálů, jako pojivo slouží látky na bázi akrylátů. Je to pevná, homogenní, masivní hmota s rovnoměrně rozloženou barvou a texturou v celém průřezu, neboť Getacore je litý. Getacore spojuje praktické vlastnosti – trvanlivost a dlouhodobou všeobecnou stálost, také prokazuje velmi dobré mechanické vlastnosti jako je tvrdost, houževnatost, otěruvzdornost a nepoddajnost.